BETELT! | MÚZEUMOK ŐSZI FESZTIVÁLJA | Momijigari és botanikai séta a Hopp Múzeum kertjében

A címben szereplő japán szó az ősszel csodás színekben pompázó falevelek ráérős szemlélését jelenti. A természet minden évszakban bámulatos szépségű képeket, hangulatokat kínál – ezért is érdemes rendszeresen visszalátogatni Hopp-villa különleges kertjébe. A séta közben a növényeken kívül a Hopp Ferenc által hajdanán teremtett különös orientális világot is megismerhetjük. Habár a kert elrendezése, kinézete változott az elmúlt, közel másfél évszázad során, a villa és kert együttese ma is őrzi az alapító eredeti szándékát és emlékét.

A sétát Gódorné Hazenauer Zita japánkert-szakértő vezeti.

A programon a Hopp Múzeum kiállítására, a program napján érvényes jeggyel lehet részt venni. (Kedvezmények élnek.)

FIGYELEM!!!

A program betelt, több jelentkezést nem tudunk fogadni.