Múzeumi portyázás
web_stories Galéria megnyitása (10 kép)

Múzeumi portyázás

Kedves Szülők! Kedves Nagyszülők!

Múzeumunk évről évre napközis nyári tábort szervez általános iskolás diákoknak. Várjuk gyermekeiket, unokáikat egy kalandokban bővelkedő hétre a múzeum kertjébe és kiállító terébe. Az egyhetes turnusok programjai lehetőséget adnak arra, hogy a táborozó gyerekek a Hopp Múzeumon túl megismerhessék egy kicsit közelebbről a Szépművészeti Múzeumot és további tagintézményeit: a Magyar Nemzeti Galériát és a Vasarely Múzeumot. A holisztikus gondolkodásmód jegyében sokszínű és maradandó művészeti összbenyomást igyekszik nyújtani a program a résztvevők számára. A Hopp Múzeum Jurták és kolostorok kiállításából indulunk el, és mongolok módjára portyázunk „lóháton”, más világokba, hiszen múzeumunk villaépülete az Andrássy úton található, a Városliget és a Szépművészeti Múzeum közelében. Táborhelyünk a Hopp-villa keleties hangulatú gyönyörű kertje lesz. A jókedv garantált, és az is, hogy kalandokban bővelkedő napok elé néznek résztvevők! A tábort elsősorban 6-12 éveseknek ajánljuk, testvérpárok esetében ovis is részt vehet a portyázásban.

A tábor díja:
38.000 Ft. (A díj tartalmazza az ebédet és a múzeumi belépők árát is.)

Maximum létszám:
15 fő

Várunk mindenkit szeretettel! Portyázásra fel!

KAPCSOLAT
Szeivolt Katalin, múzeumpedagógus