KIÁLLÍTÁSMEGNYITÓ

A Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum és a Kolta Galéria közös kiállítási projektje – dr. Bozóky Dezső (1871–1957) császári és királyi sorhajóorvos, fotográfus életművének feldolgozása – újabb állomásához érkezett.

Az április 14-én 18 órakor ünnepélyesen megnyíló tárlat a Bozóky Dezső hajóorvos által Japánban tett látogatásai során felvételezett üvegdiákról készített digitális kópiákat mutatja be. A kiállítás anyagát, a megmaradt 100 db, Japánban készült felvételből Katkó Tamás, a tárlat kurátora, a Kolta Galéria vezetője válogatta.

Köszöntőt mond: Dr. Fajcsák Györgyi, a Hopp Ferenc Ázsiai Művészeti Múzeum igazgatója

A kiállítást megnyitja: Kiss Sándor, kereskedelmi diplomata, az Academia Humana Alapítvány elnöke

Helyszín: Kolta Galéria - Háló Közösségi és Kulturális Központ (1052 Budapest, Semmelweis utca 4.)

A kiállításmegnyitóra minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A tárlat 2023. április 14. és május 19. között látogatható, hétfőtől péntekig, 14:00 és 18:00 óra között.

A belépés díjtalan!

A kiállításról további információ ITT található.

Együttműködő partner:

Támogatók: Szerencsejáték Service Nonprofit Kft.